Obsah obrázku text, kniha

Popis byl vytvořen automaticky

Firma „Kubišta & syn“ je klasickou formou rodinné firmy, která řidičům nedá nic zadarmo (pracovní pomůcky, rukavice, pracovní obuv,..), ale naopak soustavně řidiče vymačkávají jako citrón  s tím, že po dojezdu stejně mají plno keců, jak to bylo vše špatně, jak je auto vomlacený, interiér vybydlený,….

Firmu vede synáček, na první pohled lehký retard a 4 %, což hned pochopíte, když uvidíte, koho si vybral za sekretářku…

 

…Radovana (milej kluk, že jo?, má ten Roman, ale dobrý vkus)

 

 

Synáček Roman organizuje práci pro 15 kamiónu a dává mu to zabrat (rozumí tomu jako koza petrželi, řidičák má asi sotva na koloběžku a kamion zná tak max z venku. Předpis 561 zná tak z doslechu a podle toho i buzeruje řidiče, jak mají jezdit. Aby to zvládal, tak si našel taky 4 % kámoše, stejných kvalit (řidičák tak max na kolobrdnu).

Tatíček za tím vším stojí jako šedá eminence a stará se hlavně o ekonomiku, ale protože to je bejvalej kamioňák, tak taky ekonomice rozumí asi stejně jako synáček vozovému parku. Už byl i v přímém přenosu donucen přiznat, že jsou na hrnci a schází dokonce peníze na výplaty, což se potvrdilo tento měsíc, kdy celá firma nedostala výplatu bez jediného vysvětlení. Účty byly prostě na suchu, jak nám sám řekl…

 

No a aby to nebylo všechno, partička otec a syn Kubištovi rozšířili ve svém „ekonomickém zoufalství“ své „podnikání“ o to, že začínají okrádat řidiče o jejich výplatu, kterou slibují v inzerátech. Známe případ řidiče, kterého bezdůvodně okradli o více jak 10.000 Kč na měsíční mzdě!!! A určitě není sám, máme informace, že advokátní kancelář JUDr. Týle z Pardubic čelí již několika žalobám ze strany bývalých zaměstnanců. Loupežníci! A to si říkají na té jejich dědině „solidní podnikatelé“, ha, ha, ha…… Zloději!

 

 

Dnes podáváme trestní oznámení na Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové na Romana Kubištu a to pro trestní čin „útisku“

tj. § 177 trestní zákona „Útisk“

(1) Kdo jiného nutí, zneužívaje jeho tísně nebo závislosti, aby něco konal, opominul nebo trpěl, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu, nebo

b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo

b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

 

No a protože „náš řidič“, díky hladovosti Kubišty měl ke komunikaci svůj osobní mobil a ne firemní, má taky do dnešního dne SMS s pracovními pokyny od Kubišty, kdy ho nutil porušovat unijní nařízení 561 s tím, že řidič v obavě, aby nepřišel o práci tyto debilní pokyny plnil…

 

Vlastník a provozovatel této www stránky společnost Respit group a.s. bere všechnu právní odpovědnost za tuto stránku na svá bedra.